HAKKIMIZDA

ERFA Tekstil

1996 yılında iç piyasaya yönelik örme kumaştan mamul üretimi yaparak işletme hayatına başlamıştır. 2005 yılından itibaren yurtdışı müşterilere odaklanmış ve ihracatta sürekli büyüyen ve gelişen bir ivme kazanmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı stratejisiyle dünyanın önde gelen markalarına üretim yapmaya devam etmektedir.

İstanbul / Bayrampaşa’da 4.500 m² kapalı alanda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Yıllık 1.500.000 adet üretim kapasitesine sahip işletmemiz kalite, termin ve fiyat konularındaki rekabetçi anlayışıyla müşterileriyle arasında ciddi bir güven ortamının oluşmasını sağlamıştır.

MİSYON

Faaliyet konusu tekstil sektöründe, müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ürün, saygınlık ve güvenirliliğin vazgeçilmez değerler olduğu bir işletme olarak ülke ve dünya ekonomisine katkıda bulunmaktır.

VİZYON

Gelişen teknolojilere entegre bir anlayışla, çevre ve ekolojik değerlere duyarlı, iş güvenliği ve insan sağlığını ön planda tutan, rekabette öncü, yeniliklere açık ve sürekli büyüyen bir anlayışı temsil etmektedir.

POLİTİKA

Yeniliklere ve teknolojik gelişmelere açık yapımızla sürekli iyileşmeyi hedeflemek,

Kaliteden ödün vermeden, en hızlı ve verimli şekilde müşterilerimizin beklentilerini karşılamak,

Başta yönetim olmak üzere tüm çalışanlarda kaliteli hizmet bilicini geliştirmek,

Sistematik bir şekilde sürekli iyileşerek, yurtiçi ve yurtdışı tüm müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak,

Sorunlar karşısında hızlı ve etkin çözümleri ekip olarak üretmek,

Güvenilir ve huzurlu bir çalışma ortamının devamlılığını sağlamak ve çalışanlarımız arasında saygılı iletişimi geliştirmek,

Çevre ve ekolojik değerleri ön planda tutarak, olası zararlarımızı asgari düzeyde tutmak için çalışmalar yapmak,

Tedarikçilerle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmak,

Kalitede sürekliliğin sağlanabilmesi amacıyla şirket genelinde planlı ve sistemli bir organizasyon ile hedeflenen kalite seviyesine ulaşmak,

Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini almak.